ТАЄМНА МАНДРІВКА

Що це таке?

Це набір для ефектної, рішучої та спланованої втечі з міста, деталі якої ти дізнаєшся в останній момент перед початком, довірившись нам сповна.

Навіщо?

У наш час швидкий темп життя диктує повну спланованість і буває важко вирушити у якесь нове місце, та не заглянути, що ж там є, які місцини, де смачно поїсти. Та й вражатись новому стає все важче. І не дивлячись на все це, ми змусимо тебе дивуватись!

7+3 питань Ірі про таємні мандрівки.

Ціна:

Від 1500 грн. (на власному авто)

*вартість у нас та у господарів однакова.

Тривалість:

Від доби до місяця, залежно від побажань.

Місце:

Секретне, до останнього моменту.

Довіртесь нам!

Усі місця, що ви відвідаєте, ми дослідили, стежки пройшли  і оцінили кухню. Ми не пропонуємо локацій, в яких не були. Усі вони – це ті особливі, які ми дуже любимо, та хочемо поділитись з Вами.

 

Ми забезпечимо:

  • детальну інструкцію доїзду (квитки на потяг/автобус чи маршрут для самостійної автонавігації)
  • проживання
  • пропозиції «де гуляти/де їсти/що робити»
  • точки геолокацій

Наші місця:

1. Західна Україна. Будинок 

від 3195 грн.

Абсолютно відокремлений будинок до шести гостей. Поруч нікого та нічого, лише ліс та природа. Самостійний заїзд. Є тераса, камін та мангал. Здається повністю.

ХОЧУ СЮДИ

2. Західна Україна. Шатро

від 3500 грн.

Поєднання горища з ванною та шатро робить цей кемпінговий відпочинок справді унікальним. До 4 дорослих. Поруч річка, можна скористатись гарячим чаном.

ХОЧУ СЮДИ

3. Прикарпаття. Котедж

від 2000 грн.

Два відокремлених котеджі, що вміщають до 4 гостей. Оптоволоконний інтернет, відсутність сусідів та річка поруч роблять це місце одним з нашим улюблених. Серце Карпатських гір.

ХОЧУ СЮДИ

4. Закарпаття. Котеджі та номери

від 2500 грн.

 Це місце точно претендує стати найкрасивішим, яке ти відвідаєш у Карпатах. Вишуканість деталей та кухні (тут входять сніданки та вечері) підкорить найвибагливішого гостя. А ще тут живе собачка, що вкраде твоє серденько.

ХОЧУ СЮДИ

5. Карпати. Котеджі та номери

від 2600 грн.

Точно найкрасивіший вид у Карпатах, що ми бачили. Неймовірне місце! Лише у цій місцині є котедж для десяти гостей. У котеджах повноцінна кухня, камін, тераса. Банний комплекс з фантастичної краси басейном.

ХОЧУ СЮДИ

6. Закарпаття. Номери

від 1500 грн.

Комплекс посеред гір з власним озером та території - це однозначно любов. Тут і чан, і сауна, і природній басейн, і поні, і квадроцикли, і SPA. Нудно тобі точно не буде. У номері до 4 дорослих.

ХОЧУ СЮДИ

7. Гуцульщина. Котедж

від 1500 грн.

Десь у горах ховається стара хатина, що вразить тебе не лише історією, але і новизною. Здається повністю. До шести гостей. Є кухня та камінний зал. 

ХОЧУ СЮДИ

8. Азовське море. Номери

від 2200 грн.

Мабуть, найстильніший будинок на Азовському з кімнатами, що обладнані власним входом та верандами. Любов! До моря 300 метрів, але з вікна видніється лиман. До 4 дорослих у номер.

ХОЧУ СЮДИ

Не зміг обрати чи хочеш довіритись сповна, або маєш сертифікат?

Заповнюй анкету:

*Зверни увагу! У зв'язку з пандемією COVID-19 мандрівки у деякі наші локації можливі лише за наявності власного авто. Ще не всі потяги та автобуси доступні. Слідкуємо за інформацією.

Виникли запитання? Пишіть нам!

Є ПИТАННЯ!

НОВІ НАПРЯМИ ТА ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ: