ПОРТУГАЛІЯ

За що ми любимо цю мандрівку?

 • Край Європи
 • Теплий океан
 • Концерт Ленні Кравіца!
 • Уроки серфінгу

Деталі мандрівки

20-27 липня 2020 

 

Візьмемо уроки серфінгу

Маршрут:

Лісабон - Мис Рока - Лагуш

Всього лиш 9 людей

(залишилось 5 місць)

Живемо в апартаментах

Біометричний паспорт

(або шенген віза)

 

 

 

 

 

 

Вартість мандрівки

 

690€

 

 

 

 

Я З ВАМИ!

      У вартість входить:

 • Проживання у апартаментах
 • Увесь трансфер по Португалії
 • Цікаво пророблений маршрут
 • Допомога у підготовці до мандрівки
 • Супровід наших гідів Андрія та Іри
 • Відеоролик з подорожі

Додатково доведеться подбати про:

 • Авіапереліт Київ-Лісабон-Київ
 • Харчування
 • Особисті витрати

НАШ МАРШРУТ:

 

Лісабон

Столиця Португалії, яка зачарує вас з першого погляду. І не лише мальовничим жовтим трамвайчиком, а й затишними вечорами, одним із найкрасивіших океанаріумів, замками та колоритними вуличками. Ви не зможете залишитись байдужими до ритму та настрою Лісабону.

 

 

Лагуш

У 1755 році це місто було повністю зруйноване землетрусом. Відновити його вдалось лише на початку 20 століття. І не дарма: тут знаходяться одні із найкрасивіших пляжів та лагун. Краєвиди вас зачарують, але поміж ними ми не забудемо відвідати колишній ринок рабів та фортеці.

 

Мис Рока

Мис у Португалії, в містечку Сінтра, що видається в Атлантичний океан. Найзахідніша точка країни, Європи і Євразійського континенту в цілому.

Поїхали!

Чому з нами?

 

 

- Ми за пригоди, за легку розгубленість, та за яскраві емоції. А скільки часу потрібно провести на тій чи іншій локації - задаєте саме ви!

- Відвідуємо найцікавіші місця.

- Наші мандри унікальні. Самостійно розробляємо маршрут у найвіддаленіші точки.

- Завжди компанія з енергійних та цікавих людей.

- Не збираємо великі групи.

- Комфорт важливий! Велика кількість мандрівників – дівчата. Знаємо, наскільки важливий комфорт, та ночуємо у чудово обладнаних кемпінгах та хостелах. Пересуваємось на авто, тому ніяких наплічників на собі.

- Ми станемо вашими порадниками від спорядження до квитків. Знаємо багацько, адже побували вже більш, ніж в десятці країнах світу.

 

 

Відгуки наших мандрівників

 

Денис Мединський

IT-розробник

Мені одразу сподобалась організація, все було водночас і організовано, і вільно. Я розумів, що можу робити усе, але при цьому є якийсь план, якого дотримується команда Maplost. Це мені дуже сподобалось! Все було дуже насичено, багато, але при тому релаксово.  Я не уявляв, що буде так класно! Я радий, що сталось все так, як сталось – що я потрапив саме у команду Maplost. Я хочу поїхати з ними ще раз – і це найголовніше.

 

Катя Паршукова

менеджер

У жовтні я їздила з Maplost у Ісландію, і це було просто фантастично! Це люди, які знають, куди вони вас везуть, для чого, що саме вам показати і що з вами там робити у хорошому значенні цих слів. Програма складена таким чином, що це не якась божевільна гонка,  і не занадто розслаблений ритм, це все дуже комфортно на дуже крутих локаціях. Вони підбирають місця так, що потрапивши туди, ти забуваєш, як ти, де ти і хто ти! Але найголовнішим стало для мене, якими людьми є команда Maplost, а вони неймовірні! З ними дуже легко, комфортно і затишно. До мандрівки ми бачились лише пару разів, але з першого дня одразу стало з ними дуже просто. Якби я їхала ще раз, то тільки з Maplost.»

 

Христина Орищак

підприємець

«Насправді слів бракує, щоб описати, як це прекрасно. Не дивіться фотографії, не слухайте, що вас кажуть, просто беріть і їдьте! Ви не пошкодуєте, що поїдете з командою Maplost!»

Написати нам

НОВІ НАПРЯМИ ТА ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ: