В Іспанію на винний фестиваль

За що ми любимо цю мандрівку?

 • Травневі в Іспанії
 • Винний фестиваль
 • Найбільший парк розваг
 • Балеарське море

 

Деталі мандрівки

1-5 травня 2020 

 

Винний фестиваль

Маршрут:

Барселона - Порт Авентура - Фалсет

Всього лиш 9 людей

(залишилось 7 місць)

Проживання в апартаментах та віллах

Біометричний паспорт

(або шенген віза)

 

 

 

 

 

 

Вартість мандрівки

 

490€

(early birds)

 

 

 

 

Я З ВАМИ!

      У вартість входить:

 

 • Проживання в апартаментах та віллах
 • Увесь трансфер по маршруту
 • Допомога у купівлі квитків та по мандрівці
 • Супровід наших гідів
 • Відеоролик з подорожі

 

Додатково доведеться подбати про:

 

 • Переліт Київ-Барселона-Київ
 • Харчування (маємо змогу готувати)
 • Страховка
 • Особисті витрати

 

НАШ МАРШРУТ:

 

Барселона

Скільки про неї сказано, скільки фотографій зроблено! Ми приїдемо сюди у час, коли туристів ще небагато, спека ще не вимучує, а прогулянка комфортна. Приїдемо для того, аби відчути весь колорит Каталонії у вихідний, день Праці.

 

 

Порт Авентура

Один з найбільш відвідуваних парків розваг знаходиться саме тут, і ми неодмінно проведемо півдня як малі діти J А під вечір прогуляємось, подивимось на салют у честь закриття парку та поїдемо назад у апартаменти. Ну і звісно, доторкнемось до моря.

 

 

Фалсет

І його винний фестиваль! В перші дні травня у маленькому іспанському містечку відбувається фестиваль вина. Тут можна спробувати найрізноманітніші вина, подивитись технологію їх виготовлення та насолодитись відеопоказами. Атмосфера на фестивалі справді святкова. 

Поїхали!

Чому з нами?

 

 

- Ми за пригоди, за легку розгубленість, та за яскраві емоції. А скільки часу потрібно провести на тій чи іншій локації - задаєте саме ви!

- Відвідуємо найцікавіші місця.

- Наші мандри унікальні. Самостійно розробляємо маршрут у найвіддаленіші точки.

- Завжди компанія з енергійних та цікавих людей.

- Не збираємо великі групи.

- Комфорт важливий! Велика кількість мандрівників – дівчата. Знаємо, наскільки важливий комфорт, та ночуємо у чудово обладнаних кемпінгах та хостелах. Пересуваємось на авто, тому ніяких наплічників на собі.

- Ми станемо вашими порадниками від спорядження до квитків. Знаємо багацько, адже побували вже більш, ніж в десятці країнах світу.

 

 

Відгуки наших мандрівників

 

Денис Мединський

IT-розробник

Мені одразу сподобалась організація, все було водночас і організовано, і вільно. Я розумів, що можу робити усе, але при цьому є якийсь план, якого дотримується команда Maplost. Це мені дуже сподобалось! Все було дуже насичено, багато, але при тому релаксово.  Я не уявляв, що буде так класно! Я радий, що сталось все так, як сталось – що я потрапив саме у команду Maplost. Я хочу поїхати з ними ще раз – і це найголовніше.

 

Катя Паршукова

менеджер

У жовтні я їздила з Maplost у Ісландію, і це було просто фантастично! Це люди, які знають, куди вони вас везуть, для чого, що саме вам показати і що з вами там робити у хорошому значенні цих слів. Програма складена таким чином, що це не якась божевільна гонка,  і не занадто розслаблений ритм, це все дуже комфортно на дуже крутих локаціях. Вони підбирають місця так, що потрапивши туди, ти забуваєш, як ти, де ти і хто ти! Але найголовнішим стало для мене, якими людьми є команда Maplost, а вони неймовірні! З ними дуже легко, комфортно і затишно. До мандрівки ми бачились лише пару разів, але з першого дня одразу стало з ними дуже просто. Якби я їхала ще раз, то тільки з Maplost.»

 

Христина Орищак

підприємець

«Насправді слів бракує, щоб описати, як це прекрасно. Не дивіться фотографії, не слухайте, що вас кажуть, просто беріть і їдьте! Ви не пошкодуєте, що поїдете з командою Maplost!»

Написати нам

НОВІ НАПРЯМИ ТА ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ: