Сицилія

За що ми любимо цю мандрівку?

 • В травні ідеальна погода
 • Смачна кухня
 • Мало туристів, початок сезону
 • Найвищий активний вулкан в Європі

Деталі мандрівки

1-7 травня 2019 

 

Маршрут:

Палермо - Агрідженто - Сіракузі - Вулкан Етна

Всього лиш 9 людей

(залишилось 7 місць)

Живемо в апартаментах

Біометричний паспорт

(або шенген віза)

 

 

 

 

 

 

Вартість мандрівки

 

590€

 

 

 

 

Я З ВАМИ!

      У вартість входить:

 • Проживання у апартаментах
 • Увесь трансфер по Сицилії
 • Цікаво пророблений маршрут
 • Допомога у підготовці до мандрівки
 • Супровід наших гідів Андрія та Іри
 • Відеоролик з подорожі

Додатково доведеться подбати про:

 • Авіапереліт Київ - Палермо - Київ
 • Харчування
 • Страховка
 • Особисті витрати

НАШ МАРШРУТ:

 

Палермо

Столиця Сицилії недаремно носить таке високе звання: тут особливо відчутна сицилійська культура та одна з найкращих кухонь. А Кафедральний собор на центральній площі придає місту особливий блиск та шарм.

 

 

Агрідженто

Неймовірне історичне місце, що зберігає Долину Храмів – спадщину Юнеско та важливі артефакти грецької культури. Тут панує справді неймовірна атмосфера.

 

Сіракузі

Одне з найвизначніших міст-держав Середземного моря. Руїни Сиракуз вразять вас своєю величчю, а місто безумовно красою, місцевими стравами та вечірньою прогулянкою.

 

Вулкан Етна

Найвищий та найактивніший вулкан Європи, що досягає 3350 м, лякає та заворожує водночас. Оминути його ми просто не можемо, то ж цілий день буде присвячений саме йому.

Поїхали!

Чому з нами?

 

 

- Ми за пригоди, за легку розгубленість, та за яскраві емоції. А скільки часу потрібно провести на тій чи іншій локації - задаєте саме ви!

- Відвідуємо найцікавіші місця.

- Наші мандри унікальні. Самостійно розробляємо маршрут у найвіддаленіші точки.

- Завжди компанія з енергійних та цікавих людей.

- Не збираємо великі групи.

- Комфорт важливий! Велика кількість мандрівників – дівчата. Знаємо, наскільки важливий комфорт, та ночуємо у чудово обладнаних кемпінгах та хостелах. Пересуваємось на авто, тому ніяких наплічників на собі.

- Ми станемо вашими порадниками від спорядження до квитків. Знаємо багацько, адже побували вже більш, ніж в десятці країнах світу.

 

 

Відгуки наших мандрівників

 

Денис Мединський

IT-розробник

Мені одразу сподобалась організація, все було водночас і організовано, і вільно. Я розумів, що можу робити усе, але при цьому є якийсь план, якого дотримується команда Maplost. Це мені дуже сподобалось! Все було дуже насичено, багато, але при тому релаксово.  Я не уявляв, що буде так класно! Я радий, що сталось все так, як сталось – що я потрапив саме у команду Maplost. Я хочу поїхати з ними ще раз – і це найголовніше.

 

Катя Паршукова

менеджер

У жовтні я їздила з Maplost у Ісландію, і це було просто фантастично! Це люди, які знають, куди вони вас везуть, для чого, що саме вам показати і що з вами там робити у хорошому значенні цих слів. Програма складена таким чином, що це не якась божевільна гонка,  і не занадто розслаблений ритм, це все дуже комфортно на дуже крутих локаціях. Вони підбирають місця так, що потрапивши туди, ти забуваєш, як ти, де ти і хто ти! Але найголовнішим стало для мене, якими людьми є команда Maplost, а вони неймовірні! З ними дуже легко, комфортно і затишно. До мандрівки ми бачились лише пару разів, але з першого дня одразу стало з ними дуже просто. Якби я їхала ще раз, то тільки з Maplost.»

 

Христина Орищак

підприємець

«Насправді слів бракує, щоб описати, як це прекрасно. Не дивіться фотографії, не слухайте, що вас кажуть, просто беріть і їдьте! Ви не пошкодуєте, що поїдете з командою Maplost!»

Написати нам

НОВІ НАПРЯМИ ТА ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ: