Новорічна мандрівка на Кіпр

Про острів:

Кіпр - острів народження Артеміди, острів сосен та кипарисів. Вражаючі пляжі, давні міфи та одна з найбезпечніших країн Європи.

Деталі мандрівки

28 грудня 2018 - 4 січня 2019

Тривалість : 6 днів

 

Розмір групи:  9 місць

Набір закрито!

Шенген віза або біометричний паспорт

 

 

 

Вартість мандрівки

 

 

 

790€

 

 

 

 

  ЗАБРОНЮВАТИ 

      У вартість входить:

 • Авіапереліт з Києва та назад
 • Проживання у віллі з басейном
 • Усі трансфери на авто по острову
 • Авторський маршрут
 • Супровід наших гідів Андрія та Іри
 • Відеоролик з подорожі
 • Допомога в усіх питаннях 24/7

Додатково доведеться подбати про:

 • Трансфер до Києва, якщо ви не у столиці 
 • Харчування у мандрівці (будемо готувати у величезній кухні та пробувати місцеві страви)
 • Особисті витрати

Що я побачу під час мандрівки?

Пафос

Одне з найкрасивіших міст з набережними, археологічним парком, скелею Петра-Ту-Роміу та великим прадавнім некрополем. Це все точно не залишить вас байдужими!

 

 

Лефкара

Найбільш традиційне селище з усім кіпрським колоритом. Саме тут почали виготовляти прикраси зі срібла за специфічною технологією, тому готуйтесь придбати декілька автентичних прикрас.

 

 

Какопетрія

Мальовниче гірське селище на висоті 700 метрів над рівнем моря. Туристи кажуть, що саме цей куточок Кіпру стає найяскравішим відкриттям у дослідженні острова. Перевіримо? Старовинні вулички з дерев’яними балконами та віконними рамами – хіба не це дух справжнього Кіпру?

 

Айа Напа, Пляж 

Узагалі Кіпр славиться найкрасивішими пляжами, а Айа Напа – найпопулярніший серед молоді. Тут великі пляжі з білим піском, велика кількість нічних клубів та монастир, що теж неодмінно варто відвідати.

 

Протарас

Ще одне селище, що відоме пляжами та місцем чудового відпочинку знаходиться одразу поруч Айа Напи.  Саме тут знаходиться відомий пляж – затока Фігового дерева. Вода тут завжди тепло, а завдяки скелям, безвітряно та красиво. 

Поїхали!

Чому з нами?

 • Ми гарантуємо, що ви відвідаєте найяскравіші місця, не пропустите нічого крутого.
 • Наші мандрівки – унікальні. Ми самостійно проробляємо маршрут у віддалені точки нашої планети, адже справжня краса ховається десь там.
 • Мандрівка у колі творчих та цікавих людей.
 • Ми не збираємо «купу» люду. Ми намагаємось знайти індивідуальний підхід до кожного учасника. Нам важливо допомагати вам у всьому, та стати вашим другом.
 • Ми проти «стандартного» туризму. Ми за пригоди, легку «розгубленість» , за ваші щирі емоції. Ми не будемо казати вам, скільки часу потрібно провести на тій чи іншій точці, адже час та ритм задаєте саме ви!
 • Комфорт важливий! Велика кількість наших учасників – дівчата. Тому ми знаємо, наскільки важливий комфорт. Ми ночуємо у повністю оснащених кемпінгах або хостелах. Усюди ми пересуваємось машиною, тому вам не доведеться тягати речі на собі.
 • Ми станемо вашими порадниками у всьому! Від одягу до квитків. Ми знаємо багацько, адже побували вже більш, ніж в 10 країнах світу!
 • Ніяких тур фірм! Ми ламаємо уявлення про організовану подорож групою. Для нас – це мандрівка з друзями.

Обережно! Залежність від подорожування. Так, так. Ми «заразимо» вас любов’ю до пригод, країн, людей. І поділимось неймовірними секретами, які відкривали для себе у наших дорогах.

Відгуки наших мандрівників

 

Денис Мединський

IT-розробник

Мені одразу сподобалась організація, все було водночас і організовано, і вільно. Я розумів, що можу робити усе, але при цьому є якийсь план, якого дотримується команда Maplost. Це мені дуже сподобалось! Все було дуже насичено, багато, але при тому релаксово.  Я не уявляв, що буде так класно! Я радий, що сталось все так, як сталось – що я потрапив саме у команду Maplost. Я хочу поїхати з ними ще раз – і це найголовніше.

 

Катя Паршукова

менеджер

У жовтні я їздила з Maplost у Ісландію, і це було просто фантастично! Це люди, які знають, куди вони вас везуть, для чого, що саме вам показати і що з вами там робити у хорошому значенні цих слів. Програма складена таким чином, що це не якась божевільна гонка,  і не занадто розслаблений ритм, це все дуже комфортно на дуже крутих локаціях. Вони підбирають місця так, що потрапивши туди, ти забуваєш, як ти, де ти і хто ти! Але найголовнішим стало для мене, якими людьми є команда Maplost, а вони неймовірні! З ними дуже легко, комфортно і затишно. До мандрівки ми бачились лише пару разів, але з першого дня одразу стало з ними дуже просто. Якби я їхала ще раз, то тільки з Maplost.»

 

Христина Орищак

підприємець

«Насправді слів бракує, щоб описати, як це прекрасно. Не дивіться фотографії, не слухайте, що вас кажуть, просто беріть і їдьте! Ви не пошкодуєте, що поїдете з командою Maplost!»

Написати нам

НОВІ НАПРЯМИ ТА ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ: