Швейцарія

Про країну:

Кажуть, вона ну дуже дорога. Проте у Швейцарію та в Альпи мріє потрапити чи не кожен.

Ми розвінчуємо цей міф та покажемо тобі неймовірну країну озер, гір та колоритних селищ.

У цьому турі ще й Франція! То ж хутчіш до нас!

Деталі мандрівки

20-27 жовтня 2019 

6 днів

Всього лиш 9 людей

(залишилось 7 місць)

Живемо в апартаментах

 

Потрібен біометричний паспорт або шенген віза

 

 

 

 

 

 

Вартість мандрівки

 

890€

 

 

 

 

  ЗАБРОНЮВАТИ 

      У вартість входить:

 • Усі ночівлі в апартаментах
 • Усі трансфери великим зручним автомобілем протягом всієї подорожі
 • Унікальний маршрут
 • Супровід наших гідів Андрія та Іри
 • Допомога в купівлі авіаквитків та усіх питаннях у підготовці
 • Відеоролик з подорожі

 

Додатково доведеться подбати про:

 • Авіапереліт (допоможемо розібратись з цим усім)
 • Харчування
 • Витрати на оформлення страховки
 • Особисті витрати

НАШ МАРШРУТ:

Женева

Місто неймовірних контрастів та дивовижної гармонії. Тут такі красоти, що перехоплює дух! Чого вартує лише Женевський фонтан, Женевське озеро, Ботанічний сад чи блошиний ринок Пленпале! День гуляння тут буде насичений та довгий, адже Женева того вартує!

Замок Шильон

Місцезнаходження цього замку вражає, адже він розташований на Швейцарській Рив’єрі, на березі Женевського озера. Замок стоїть на скелі, підноситься над поверхнею озера та з’єднується з береговим мостом. Це місце неодмінно потрібно побачити.

Грюйер

Чудове та мальовниче швейцарське селище, де ви дізнаєтесь усе про виготовлення сиру та шоколаду, скуштуєте їх вдосталь та матимете змогу споглядати унікальний місцевий колорит.

Шамоні, Франція

Альпи! Альпи! Монблан! Відомий гірськолижний курорт запропонує нам піднятись на канатній дорозі або милуватись горами з вікон кафе. А ми оберемо те, що нам більше до вподоби. Ну і звісно, у кінці жовтня початок гірськолижного сезону!

Поїхали!

Чому з нами?

 

 

 • Ми гарантуємо, що ви відвідаєте найяскравіші місця, не пропустите нічого крутого.
 • Наші мандрівки – унікальні. Ми самостійно проробляємо маршрут у віддалені точки нашої планети, адже справжня краса ховається десь там.
 • Мандрівка у колі творчих та цікавих людей.
 • Ми не збираємо «купу» люду. Ми намагаємось знайти індивідуальний підхід до кожного учасника. Нам важливо допомагати вам у всьому, та стати вашим другом.
 • Ми за пригоди, легку «розгубленість» , за ваші щирі емоції. Ми не будемо казати вам, скільки часу потрібно провести на тій чи іншій точці, адже час та ритм задаєте саме ви!
 • Комфорт важливий! Велика кількість наших учасників – дівчата. Тому ми знаємо, наскільки важливий комфорт.  Усюди ми пересуваємось машиною, тому вам не доведеться тягати речі на собі.
 • Ми станемо вашими порадниками у всьому! Від одягу до квитків. Ми знаємо багацько, адже побували вже більш, ніж в 10 країнах світу!
 • Ми ламаємо уявлення про організовану подорож групою. Для нас – це мандрівка з друзями.

Обережно! Залежність від подорожування. Так, так. Ми «заразимо» вас любов’ю до пригод, країн, людей. І поділимось неймовірними секретами, які відкривали для себе у наших дорогах.

 

 

Відгуки наших мандрівників

 

Денис Мединський

IT-розробник

Мені одразу сподобалась організація, все було водночас і організовано, і вільно. Я розумів, що можу робити усе, але при цьому є якийсь план, якого дотримується команда Maplost. Це мені дуже сподобалось! Все було дуже насичено, багато, але при тому релаксово.  Я не уявляв, що буде так класно! Я радий, що сталось все так, як сталось – що я потрапив саме у команду Maplost. Я хочу поїхати з ними ще раз – і це найголовніше.

 

Катя Паршукова

менеджер

У жовтні я їздила з Maplost у Ісландію, і це було просто фантастично! Це люди, які знають, куди вони вас везуть, для чого, що саме вам показати і що з вами там робити у хорошому значенні цих слів. Програма складена таким чином, що це не якась божевільна гонка,  і не занадто розслаблений ритм, це все дуже комфортно на дуже крутих локаціях. Вони підбирають місця так, що потрапивши туди, ти забуваєш, як ти, де ти і хто ти! Але найголовнішим стало для мене, якими людьми є команда Maplost, а вони неймовірні! З ними дуже легко, комфортно і затишно. До мандрівки ми бачились лише пару разів, але з першого дня одразу стало з ними дуже просто. Якби я їхала ще раз, то тільки з Maplost.»

 

Христина Орищак

підприємець

«Насправді слів бракує, щоб описати, як це прекрасно. Не дивіться фотографії, не слухайте, що вас кажуть, просто беріть і їдьте! Ви не пошкодуєте, що поїдете з командою Maplost!»

Написати нам

НОВІ НАПРЯМИ ТА ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ: